Dienstlijst Elbekurkie Dance Vibes

Dienstenlijst Dance Vibes 25-3-2017

BAR:

20:30-22.15: Bestuur

22:15-00:00: Tom ten Barge – *Benjamin Klein*

00:00-01:45: Jorrit de Jong – Timon Klanderman

01:45-04:30: Vera te Kiefte – Anna Schuurmans

ENTREE + JASSEN:

21:30 - 22:30: Mart Bent - Luuk Thiele

22:30 - 00:00: Joran klein Wolterink - Sander van Grevers

00:00 - 01:30: Gijs Aartsen – Jarmo Klanderman

01:30 - 04:00: Dirk jan Oonk - Jan Willem Geessink

MUNTEN:

21.00 - 22:30: Femke van Eerden

22:30 - 00:00: Teun Huiskamp

00:00 - 01:30: Sven Meerdink

01:30 – 04.00: Daan ten Barge

DEURDIENST:

20:30 - 22:30: Bestuur

22:30 – 00:00: Timo te Kiefte

00:00 – 01:30: Rik Dunnewold

01:30 – 04:00: Roy ten Dolle

Add a comment

Dienstlijst Elbekurkie Dance Event

Ben je ingepland maar kun je toch niet? doe zo snel mogelijk een
bericht naar: Teun Huiskamp

BAR:
20:30-22.15: Bestuur
22:15-00:00: Nathan Klanderman – Teun Huiskamp
00:00-01:45: Anke Scholten – Loes Elsinghorst
01.45-03:30: Brianne Siegerink – Feline te Koppele


ENTREE + JASSEN:
20:30 - 22:00: Bestuur
22:00 - 23:30: Tim Schuurmans – Luuk Thiele
23:30 - 01:00: Vera te Kiefte – Anna Schuurmans
01:00 - 02:30: Timo ten Damme – Teun Ten Dam


MUNTEN:
20:30 - 22:00: Daan Bent
22:00 - 23:30: Lynn Overkamp
23:30 - 01:00: Daan ten Barge
01:00 - 02:30: Femke van Eerden

Add a comment

Dienstlijst Disco Kings 10 september

BAR:
20:30-22.15: Bestuur
22:15-00:00: Femke van Eerden – Tirza Stemerdink
00:00-01:45: Benjamin Klein – Bart Huiskamp
01.45-03:30: Nathan Klanderman – Tristan Swart


ENTREE + JASSEN:
20:30 - 22:00: Bestuur
22:00 - 23:30: Dirk Huiskamp – Ryon Siegerink
23:30 - 01:00: Jill Goossens – Lotte Aartsen
01:00 - 02:30: Emiel Klein Wolterink – Glenn Kollewey


MUNTEN:
20:30 - 22:00: Daan ten Barge
22:00 - 23:30: Lynn Overkamp
23:30 - 01:00: Teun Huiskamp
01:00 - 02:30: Gijs Eissink


DEURDIENST:
22:00 - 23:30: Bestuur
23:30 – 01:00: Mike Goossens
01:00 – 02:15: Roy ten Dolle
02:15 – 03:30: Timo te Kiefte

Add a comment